ІВАН ЧУБИРКО: «ЗАЯВА СЕРГІЯ ГАЙДАЯ ГРУНТУЄТЬСЯ НА ЙОГО ПІДСТУПНИХ НАМІРАХ»

липня 29 / 2020
ІВАН ЧУБИРКО: «ЗАЯВА СЕРГІЯ ГАЙДАЯ ГРУНТУЄТЬСЯ НА ЙОГО ПІДСТУПНИХ НАМІРАХ»

Колишній голова Мукачівської РДА за часів президенства Петра Порошенка, голова фракції та депутат Мукачівської райради від «БПП» і за сумісництвом голова військово-цивільної адміністрації Луганської області Сергій Гайдай сьогодні у ЗМІ заявив, що на прифронтових зонах місцеві вибори проводити не потрібно.

Президенту Володимиру Зеленському слід звернути увагу на такі дії і гучні заяви свого так званого «підлеглого», адже стає незрозуміло, чиї інтереси він сьогодні захищає в своєму «кріслі» – інтереси жителів Луганщини чи все таки підступні наміри свого «безпосереднього керівника» Петра Порошенка, який за час свого правління державою не зміг досягти миру в Україні і тепер намагається стати на заваді іншим у врегулюванні мирного питання. Виходить Володимир Зеленський призначив на посаду військово-цивільної адміністрації Луганської області чергового «порохобота», який працює в інтересах «партії війни», а не миру та спокою в Україні. Адже “апетит розгортається під час їжі” – спочатку прифронтові території залишити “без голосу”, а за тиждень почуємо і про всю Луганську область.

Виникає питання: чому заяви щодо недоцільності проведення виборів у Луганській області не лунали під час президентських виборів, коли саме в тому регіоні в другому турі нині діючий Президент з рекордним відривом (набравши 89,44% голосів) переміг «Сивочолого криголама» і колишнього начальника Сергія Гайдая Петра Порошенка?

Саме тому сьогодні С. Гайдай, як «вірний» підлеглий активно агітує Володимира Зеленського не проводити вибори в Луганській області, аби вкотре не отримати поразку і не втратити свою посаду. Пан Гайдай, очевидно, виконує пряму вказівку Порошенка, а Зеленського прагне наштовхнути на втілення своїх «брудних планів».
Крім того, Сергій Гайдай дотепер не склав депутатські повноваження члена фракції «БПП» у Мукачівській районній раді.

Варто нагадати, що Сергій Гайдай на керівних посадах уже роками і про його так звані «діяння» постійно рясніли і дотепер рясніють сторінки ЗМІ. Він має намір зірвати місцеві вибори в Луганській області, аби перш за все зберегти свою посаду. Адже заздалегідь відомо, і він це розуміє, що партія «Слуга народу» з тріском програє в Луганській області на місцевих виборах, оскільки дотепер команда Зеленського жодним чином не вплинула на мирне врегулювання конфлікту на Донбасі. Тому він своїми «продуманими» заявами і підбурює теперішнього Президента Зеленського відмінити місцеві вибори на Луганщині, адже перемогу тут все одно отримає «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

На завершення хочу вкотре звернути увагу пана Зеленського на те, кого Президент зібрав навколо себе – людей, які безглуздо і нахабно намагаються перешкодити встановленню миру на Донбасі та діють в інтересах попередньої, злочинної влади, яка розв‘язала війну в Україні”
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар