Минулого тижня відбулася робоча поїздка голови Закарпатської ОДА на Тячівщину та Рахівщину

червня 13 / 2020
Минулого тижня відбулася робоча поїздка голови Закарпатської ОДА на Тячівщину та Рахівщину.
Минулого тижня відбулася робоча поїздка голови Закарпатської ОДА на Тячівщину та Рахівщину

Очільнику краю вдалося оглянути кілька об’єктів, відкрити ряд амбулаторій та представити нового голову Тячівської РДА. Також голова ОДА розповів про пріоритетні напрямки у роботах, які наразі ведуться у рамках різних проектів.

У селі Вільхівчик Вільховецької ОТГ відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Ще 4 роки тому тут не було амбулаторії, а на місці новобудови було звичайне поле, яке належало школі. Ще одну амбулаторію урочисто відкрили у с. Косівська Поляна Рахівського району.Об’єкт профінансований державою. Вартість 6 млнгрн, кошти виділені із медичної субвенції на розвиток сільської медицини.

Такожу с. Ділове, Рахівського району промоніторили ситуаціющодо ремонту спорткомплексу. Він потрапив до переліку Великого будівництва.

Щоб завершити цей довгобуд, із Державного фонду регіонального розвитку у цьому році виділено 1 млн 305 тис. грн. нагадаємо, про виділення коштів з держфонду регіонального розвитку на об’єкти в Тячівському та Рахівському районах клопотав народний депутат України Василь Петьовка.Віктор Медвідь у свою чергу наголосив на тому, що згодом у КНП «Рахівська районна лікарня» запрацює відділення невідкладних станів. Наразі ж чекають кошти з державного бюджету, щоб розпочати капітальний ремонт.


Категорія : Політика


Залишити Коментар