Про Берегівський район - Олексій Петров прокоментував поділ Закарпаття на райони

червня 12 / 2020
Про Берегівський район - Олексій Петров прокоментував поділ Закарпаття на райони
Олексій Петров прокоментував поділ Закарпаття на райони, зокрема створення Берегівського району: "Відповів на брифінгу на питання журналістів щодо створення районів, Берегівського зокрема:

Створення районів – це компетенція державної влади, це не рівень обладміністрації. При моделюванні районів виконані законодавчі вимоги і методичні рекомендації щодо критеріїв формування адмінстративно-територіального одиниць субрегіонального(районного) рівня.

Створений Берегівський район відповідає критеріям кількості населення у адміністративно-територіальній одиниці як української методології, так і європейської системи територіального поділу країни - NUTC (НАЦ) – за якою невеликі регіони починають формувати від 150 тисяч населення. Розширений Берегівський район матиме 195тис 600 людей.
Про Берегівський район - Олексій Петров прокоментував поділ Закарпаття на райони

За методикою райцентром обирають те місто, яке є ближчим до кордону. Таким є Берегово, також місто має обласне підпорядкування. Відповідає державній стратегії транскордонного співробітництва, тут уже наявні інструментарії до міжнародної співпраці. Райцентр – на кордоні із Євросоюзом. Стоїть на спроектованій міжнародній магістралі М3 –5 Крітський транспортний коридор. Це інфраструктурна точка доступу до залучення інвестицій. А відповідно – розвитку регіону.

Утворення району, районного центру – це насамперед - представництво державної влади на місцевому рівні. Щодо національного складу чи етнічного принципу формування районів – мова про це не йде! Під час формування районів враховують питання державного управління, державної політики. На першому місці – інтереси держави та громадян України. Усіх мешканців ми розглядаємо як громадян України, незалежно від національності. Якщо працюють державні інституції, то загроз не має бути."
Категорія : Політика


Залишити Коментар