Новини по нашому 640 Переглядів 0 Рейтинг

Оновлення закладу освіти відбувається на Закарпатті (відео)

квітня 21 / 2024На завершальному етані у Пилипецькій громаді знаходиться початкова школа. Сучасний заклад освіти тут зводять з початку року. У громаді вже активно працюють над модернізацією закладів освіти. Будівництво школи – це хороша інвестиція, яка надасть учням доступ до отримання якісної освіти у комфортних умовах та розвиватиме громаду. Освітній заклад матиме два поверхи: на першому будуть знаходитися класи, кабінет медичної сестри та офіс для поліції охорони.

Все продумано до деталей, аби учні почували себе захищеними. На другому планують розмістити внутрішньо переміщених осіб та створити там кімнати для проживання. У класних приміщеннях планують встановити все необхідне технічне устаткування та меблі , згідно умов Нової української школи. Також у проєкті передбачена зона для відпочинку та укриття.

Нова школа покращить надання освітніх послуг для діток та водночас спростить роботу вчителів. Оновлену будівлю початкової школи на базі Пилипецького ліцею планують урочисто відкрити вже найближчим часом.
Категорія : Новини по нашому


Залишити Коментар