Новини по нашому 1 554 Переглядів 0 Рейтинг

Фельдшер з Рахівщини протягом жовтня, разом зі своїм колегою надавав медичну допомогу мешканцям Херсону

січня 19 / 2024
Юрій РЕДНІК три роки працює фельдшером на Рахівський станції ЕМД. Протягом жовтня, разом зі своїм колегою Юрієм СОЙМОЮ, надавав медичну допомогу мешканцям Херсону. Серед причин, які спонукали поїхати працювати у прифронтову зону, називає прагнення допомогти людям, які залишились у цьому місті.
💬«Це був мій невеликий внесок у нашу Перемогу. Робота на «швидкій» в Херсоні дала мені неоціненний досвід не лише професійний, але й життєвий. Осколочні поранення, евентрація кишківника… - все, що ми вивчали і застосовували в навчально-тренувальному центрі на манекенах, довелося застосовувати на практиці, у військових умовах.
🔹Викликів було досить багато... І не було доби щоб не стріляли. Люди страждали не тільки фізично, але й психологічно. Стрес та страх серед населення вимагали від нас не лише медичної, але і емоційної підтримки. Серед пацієнтів - багато людей старших за 80 років. Постійна напруга та переживання провокували інсульти, інфаркти, загострення хронічних хвороб.
🔹Найбільш екстремальні виклики – у мікрорайон Острів, сполучений з Херсоном мостом. Ця територія постійно під обстрілами. Головне - чимскоріш забрати-стабілізувати пацієнта і їхати геть. Може бути знову «приліт». Водії «швидких» досвідчені, знають де можна заховатися: за будинками, деревами щоб дрони не бачили. Часто в машині не включали світло, а тільки синю підсвітку й так надавали допомогу хворим та пораненим. На щастя, всіх кого ми забирали, вдавалося врятувати.
🔹Коли більшість свого часу перебуваєш в небезпеці, в екстремальних ситуаціях, то починаєш цінувати багато речей, які раніше здалися звичайними. З’явилося багато нових знайомств та колег, що ділилися досвідом. Щиро дякую керівництву та волонтерам, які допомагали і забезпечували всім необхідним: від турнікетів та розхідних матеріалів до засобів особистої гігієни.
Незважаючи на всі труднощі і ризики, відчував неймовірне задоволення від роботи та допомоги тим, хто її потребував».
✅ Головна мрія фельдшера Юрія СОЙМИ – 🇺🇦Перемога України. І разом зі своїми колегами він наближає її на медичному фронті як на передовій, так і тут – в глибокому тилу

Категорія : Новини по нашому


Залишити Коментар