Новини по нашому 1 103 Переглядів 0 Рейтинг

82-річна Закарпатка придбала дрон для ЗСУ

грудня 28 / 2023


Попри свій поважний вік, Ірина Миколаївна не стоїть осторонь та активно підтримує українських захисників.
Як розповіла Mukachevo.net пані Ірина, місяць тому по телебаченню побачила, як жінка поважного віку (95 років) з допомогою своєї родини змогла придбати безпілотник для ЗСУ за 17 тисяч гривень. Пізніше натрапила на ще один відео-сюжет де 82-х річна жінка з Сумщини також придбала розвідувальний дрон.
"Вирішила серйозно задуматися над тим, як би я, старша, 82-х річна жінка, прабабуся, могла б чимось змістовно допомогти нашим воїнам. Я зрозуміла, що теж можу хоча б трошки допомогти наблизити нашу перемогу", — каже мукачівка.
Жінка почала дізнаватися, який саме безпілотник, для яких цілей найбільш потрібний. Зупинилася на розвідувальному дрони "DJI Mavic 3 Classic". 6 грудня каже, пані Ірина, на свято Миколая, чітко визначилася який саме хоче придбати безпілотник. А вже 19 грудня його доправили до України з-за кордону.
Гроші на розвідувальний апарат жінка збирала самостійно. Каже, відкладала впродовж багатьох років і зрозуміла, що витратити їх для допомоги ЗСУ буде правильно.
До дрону жінка додала записку зі своїм номером телефону. Сподівається, що військовий, який буде ним користуватися зателефонує та розповість про результати роботи техніки.
"Я дуже сподіваюся, що вже скоро настане наша перемога та всі хлопці і дівчата, які ризикують своїм життям, повернуться додому, до своїх рідних та близьких", — додає пані Ірина.
Категорія : Новини по нашому


Залишити Коментар