Новини по нашому 432 Переглядів 0 Рейтинг

Унікальний музей. Про працю лісорубів і бокорашів (відео)

січня 15 / 2021

Музей лісу і сплаву — розташований біля села Синевир, єдиний у Європі та один із двох у світі. Він зазнав значних пошкоджень під час катастрофічних паводків 1998 та 2001 років. Зараз ведуться роботи щодо повної відбудови цього закладу. І вже у 2021 році туристи матимуть змогу відвідати відреконструйований музей.

В урочищі Чорна Ріка на Міжгірщині існував існував єдиний у Європі Музей лісосплаву. Таких музеїв у світі лише два – в Україні та Канаді. Музей лісу і сплаву знайомить зі знаряддями праці лісорубів і бокорашів. Інтерес у туристів до музею та його експонатів є і зараз. Музей лісосплаву зазнав значних пошкоджень під час катастрофічних паводків 1998 та 2001 років.

Дамба, що розташовувалася в цьому ж районі, була знищена повністю. І от кілька років тому його вирішили відновити. Тоді проект затвердили, і вже на початку 2018 року почали будівництво. Тоді використали 28,1 млн гривень із виділеного бюджету. Наразі кошторисну документацію переробили і здали проект на експертизу. Нови проектом кошторис передбачено у розмірі близько 65 мільйонів гривень. 40% робіт вже виконано . Завершити роботи планують вже до кінця 2021 року.
Категорія : Новини по нашому


Loading...
загрузка...Залишити Коментар