Новини по нашому 421 Переглядів 0 Рейтинг

8 гривень – саме на таку суму все ж таки харчуватимуть дітей пільгових категорій у Мукачівській громаді

січня 14 / 2021

8 гривень – саме на таку суму все ж таки харчуватимуть дітей пільгових категорій у Мукачівській громаді, попри масове обурення – члени виконавчого комітету міської ради 12 лютого прийняли це рішення, і ймовірно вирішили що цього достатньо.

А ось мукачівцям відповісти на питання: «Що можна поїсти за 8 гривень?» – вдається важко. Батьки школярів кажуть, були сподівання, що про знедолених дітей все ж таки подбають, проте на жаль дива не сталося, заплановану суму залишили без змін.

Якщо зауважити, ще на тому, що підприємці, які годують дітей у школах, мають на цих вісьмох гривнях ще і заробити, то про якісне харчування, і взагалі вочевидь можна забути. Нагадаємо, і про норми харчування затверджені кабміном, у яких чітко прописано, що у раціоні школярів мають бути молоко та кисломолочні продукти, риба, м’ясо, соки овочі та фрукти, меню повинно бути якісним, смачним та збалансованим. Натомість, у деяких школах Мукачева учні пільговики отримують тільки булочку та чай – і під затвердженні норми таке годування навряд підпадає.

Соцмережі рясніють обуреннями батьків. Маніпулятивною вважають батьки інформацію, яка була розміщенна у мережі на сторінці управління освіти, молоді та спорту – стосовно харчування. Олександра додає, днями отримала відповідь на запит стосовно зарплат службовців, і майже у 11 мільйонів гривень обійшлися нам із вами чиновники та решта співробітників виконкому, управлінь, відділів та секторів міської ради у вересні-грудні 2020 року, зокрема йдеться і про тих, хто приймав учорашнє рішення про дитяче харчування.
Категорія : Новини по нашому


Loading...
загрузка...Залишити Коментар