Новини по нашому 919 Переглядів 0 Рейтинг

Один із закарпатських провайдерів незаконно ретранслював телеканали групи 1+1 media та «Медіа Групи Україна»

жовтня 08 / 2020

1 жовтня 2020 року директору одного із Закарпатських провайдерів програмної послуги було винесено вирок за незаконну ретрансляцію телеканалів групи 1+1 media:

«1+1», «2+2», «ТЕТ», «ПЛЮСПЛЮС», «УНІАН», «Бігуді», та телеканалів «Медіа Групи Україна»: «Футбол 1», «Футбол 2», «Україна», «НЛО TV».

Провайдер засуджений до сплати штрафу за скоєння злочину, передбаченого частиною 1 статті 176 Кримінального кодексу України (порушення авторського права і суміжних прав).

В ході досудового розслідування спільними зусиллями ГУ НП Закарпатської області та Управління СБУ в Закарпатській області було проведено санкціонований обшук у приміщеннях фігуранта, вилучено телекомунікаційну техніку та проведено ряд судових експертиз, якими доведено факт незаконної ретрансляції телеканалів медіагруп за технологією кабельного телебачення.Адвокати SMARTSOLUTIONS LAW GROUP, які представляють інтереси 1+1 media за напрямком боротьби з піратством, повідомляють, що вирок постановлено одним із районних судів Закарпатської області.

«Задокументувало умисне незаконне відтворення та розповсюдження програм мовлення телеканалів «1+1», «2+2», «ТЕТ», «ПЛЮСПЛЮС», «УНІАН», «Бігуді» в кабельній мережі провайдера, чим завдано правовласнику збитки у значному розмірі. З даною кваліфікацією погодився і суд, призначивши порушнику за угодою з 1+1 media покарання у вигляді штрафу. Окрім штрафу, покарання за відповідною санкцією цього правопорушення також передбачає виправні роботи на строк до двох років або позбавленням волі на той самий строк», – прокоментував партнер SMARTSOLUTIONS LAW GROUP, Олександр Папуця.

1+1 media уклала з порушником угоду про примирення, якою узгодила міру покарання у вигляді штрафу, аналогічна угода була укладена з «Медіа Групою Україна». Обидві угоди були затверджені судом.

Враховуючи, що порушник визнав вину, уклав ліцензійний договір та повністю відшкодував завдані збитки, йому було запропоновано укладення угоди про примирення. Угода була затверджена судом 1 жовтня 2020 року. Цей вирок став вже четвертим у 2020 році, яким порушники суміжних прав 1+1 media притягнені до кримінальної відповідальності.
Категорія : Новини по нашому


Залишити Коментар