Рятувальники двічі за день залучались для надання допомоги туристам в горах

лютого 18 / 2024

Вчора ввечері гірські рятувальники надавали допомогу туристам в горах, один з них травмувався на Говерлі, ще двоє заблукали на горі Смотрич.
🔘 Так, 17 лютого о 16:20 до рятувальників за допомогою звернулась жінка, яка повідомила, що її чоловік під час спуску з гори Говерла травмував ногу та потребує допомоги.
Рятувальники, що прибули до місця знаходження туриста, надали чоловіку домедичну допомогу та транспортували до підніжжя гори, де передали його медикам.
🔘 Також, 17 лютого потребували допомоги двоє людей, що заблукали на полонині Смотрич. Двоє чоловік 2001 р.н. звернулись за допомогою до рятувальників о 20:25, та повідомили, що зійшли з маршруту, не можуть самостійно продовжувати ускладнений рух, оскільки схил обледенілий, тому потребують допомоги рятувальників з їх супроводу.
На щастя, зв’язок із заблукалими підтримувався, і працівники пошуково-рятувального відділення знайшли заблукалих людей та супроводили до притулку для ночівлі.
⚠️ Рятувальники вкотре нагадують громадянам про те, що необхідно відповідально ставитися до походів в гори, не нехтувати застереженням рятувальників та дотримуватися наступних правил: 🔗http://surl.li/qpvex
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар