Жодної катастрофи не сталося: вода після вчорашніх інтенсивних опадів поступово сходить (відео)

січня 19 / 2024


Заспокоюємося й чекаємо. Жодної катастрофи не сталося: вода після вчорашніх інтенсивних опадів поступово сходить. Проїзд по дорогах, де відбулися переливи, здійснюється через об’їзні автошляхи, але невдовзі буде відновлений. 330 га сільгоспугідь ще «плавають». Бережіть себе й не забувайте в разі чого дзвонити 101.

ВІДЕО ТУТ ▶️


18 січня внаслідок інтенсивних опадів у більшості річок і потічків на території Закарпаття відбулося підняття рівнів води, що подекуди призвело до негативних наслідків. Так, підтопленими виявилися 5 підвальних приміщень, 11 обійсть і 330 га сільськогосподарських угідь.

Рятувальники виїжджали для відкачки води з приватних дворогосподарств, а також одного дитячого садка в Ужгороді, Перечині, Рахові, с. Сойми на Хустщині й селищі Дубове Тячівського району.

Крім цього, станом на 8:00 19 січня затопленими залишаються 250 га сільгоспугідь на Хустщині й 80 га у Берегівському районі. Також відбувся перелив води через автомобільну дорогу Н-09 Мукачево-Рогатин-Львів у районі с. Вільхівка Хустського району, автошлях місцевого значення сполученням Шаланки-Ком’яти і автодорогу Ком’яти-ЗаріччяКатегорія : Надзвичайне


Залишити Коментар