В Поляні родина отруїлась чадним газом

січня 08 / 2024

«Дитина 6 років втрачає свідомість. Можливе отруєння чадним газом», - надійшло повідомлення на лінію «103» від схвильованої жінки із с.Поляна на Свалявщині
🚑Бригада № 1103 (фельдшер - Вікторія ШУТОВА, водій - Руслан БОМБУШКАР) повертались з попереднього виклику і через три хвилини були на місці і надавали допомогу дитині. Зі слів мами хлопчика, погіршення стану відбулося після того, як вона включила газову духову:
✅💬«Малий поскаржився на слабість, пішов спати. Ми не могли його розбудити. Потім почалися судоми, блювота, він знепритомнів... Старша донька теж себе почувала зле, скаржилась на головний біль і запаморочення. Я відчула легкий запах газу і негайно вся родина покинула приміщення»
Фельдшер провела всі необхідні маніпуляції для покращення та стабілізації стану 6-річної дитини та всіх членів родини. Постраждалі доставлені до Свалявської лікарні.
☝️ Внаслідок отруєння постраждали троє осіб: 6-річний хлопчик, 14-річна дівчина та їх 42-річний батько. Всі вони зараз у медичному закладі. Їх стан стабільний.
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар