Герой-прикордонник повернувся до рідних на Закарпаття на «щиті»

листопада 25 / 2023

🖤 В останню путь провели сьогодні полеглого на війні прикордонника Василя Кальваровського. Воїн загинув 18 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання у районі населеного пункту Новоєгорівка Сватівського району Луганської області.

Василь Васильович Кальваровський народився 3 квітня 1990 в селі Косів, що на Тернопільщині. Після закінченні загальноосвітньої школи проходив військову службу за контрактом у підрозділах охорони кордону Чопського прикордонного загону. Брав участь в антитерористичній операції. По завершенні дії контракту демобілізувався.

Повернутися до зброї юнака змусило повномасштабне вторгнення росіян. У складі бойового підрозділу він вирушив на схід України.
18 листопада, захищаючи рідну землю від ворожої навали, штаб-сержант Василь Кальваровський загинув у бою як герой. На жаль, травми отримані ним, виявилися не сумісними з життям.

🕯Поховали Героя у його селі Стужиця Ужгородського району. Без сина, батька, чоловіка та опори залишилися його матір Галина Кальваровська, дружина Світлана та два сини.🖤💔 Щирі співчуття рідним та близьким полеглого воїна.
🇺🇦Вічна слава та світла пам’ять Герою!🇺🇦
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар