Сьогодні в Ужгороді в останню путь провели полеглого у бою прикордонника

квітня 03 / 2023
🖤НА ЗАКАРПАТТІ ПРОЩАЛИСЯ З ПОЛЕГЛИМ ГЕРОЄМ БОГДАНОМ БІЛИКОМ🇺🇦

Сьогодні в Ужгороді в останню путь провели полеглого у бою прикордонника Богдана Петровича БІЛИКА. На площі Народній, де відбулася церемонія прощання, зібралося чимало рідних, близьких, побратимів Героя.

Прикордонник загинув 29 березня 2023 року на полі бою під час ворожого штурму позицій підрозділів Сил Оборони України в районі населеного пункту Бахмут Донецької області.

Богдан Білик народився у місті Ужгород 20 лютого 1984 року. З вересня 2015 року по жовтень 2016 року брав безпосередню участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей. За сумлінну службу у травні 2016 року солдату БІЛИКУ присвоїли позачергове військове звання – "молодший сержант".

24 лютого 2022 року, дізнавшись про початок повномасштабного вторгнення в Україну російського окупанта, молодший сержант Богдан БІЛИК мобілізувався і прибув для подальшого проходження служби у Чопський прикордонний загін, пізніше був переведений до Луганського прикордонногзагону ім. Героя України полковника Євгенія ПІКУСА. Там йому було йому присвоєного чергове військове звання – "сержант".

Прикордонник виконував бойові завдання завзято, сумлінно, відважно. Під час артилерійського обстрілу, у важкому та кривавому бою з ворогом, загинув від багаточисельних поранень, до останнього подиху захищаючи територіальну цілісність, суверенітет та незалежність України. Без найріднішої людини залишилися кохана дружина та улюблена донечка.

🖤Сьогодні схиляємо голови перед подвигом Героя. Щирі співчуття рідним і близьким сержанта Богдана БІЛИКА.
Вічна пам'ять і вічна Слава Герою 🇺🇦України!🙏🙏🙏
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар