Через жахливу дорогу на Закарпатті збільшелися кількості ДТП

вересня 30 / 2023
Аварійно небезпечні ділянки доріг державного значення навколо обласного центру Закарпаття та збільшення кількості ДТП на окремих відрізках – головні теми наради в ОВА із залученням представників Управління патрульної поліції, Укртрансбезпеки, Служби відновлення та розвитку інфраструктури, Служби автомобільних доріг у Закарпатській області й інших.

❗️На автошляхах гинуть люди через порушення правил дорожнього руху й недотримання швидкісного режиму.

Заслухав доповіді представників усіх структур. Є моменти, де можливо вплинути на ситуацію завдяки додатковій інфраструктурі.

✔️На підставі отриманого аналізу поточної ситуації дав доручення до 25 жовтня цього року встановити експериментальний кільцевий рух біля ринку Краснодонців на перехресті вулиць Урожайна, Головна та автодороги державного значення М-08.

Окремо розглядаємо можливість організації експериментального кільцевого руху біля мікрорайону Шахта на перехресті вул. Тімірязєва й автодороги М-08.

✔️Також на цих ділянках будуть встановлені додаткові камери фіксації порушень швидкісного режиму та радар-табло контролю швидкості.

✔️Служба відновлення та розвитку інфраструктури і Служба автомобільних доріг у Закарпатській області отримали доручення невідкладно розпочати роботи зі встановлення інфраструктури. Додаткові кошти будуть виділені з обласного бюджету також і на поточне утримання окремих ділянок дороги, щоб усунути ями, які серед іншого були причиною ДТП.

✔️Патрульна поліція та Укртрансбезпека розробляють схеми руху й відповідні положення на всіх рівнях.

Головним завданням є зменшення ризиків на дорозі та збереження життя людей. Над цим щоденно повинні працювати всі посадові особи, які відповідають за безпеку дорожнього руху.
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар