Поблизу кордону з Словаччиною затримали десять чоловіків

серпня 16 / 2023

ПОБЛИЗУ КОРДОНУ ЗІ 🇸🇰СЛОВАЧЧИНОЮ ЗАТРИМАЛИ ДЕСЯТЬ ПРАВОПОРУШНИКІВ

Впродовж минулої доби військовослужбовці Чопського загону затримали десятьох громадян України, які намагалися у незаконний спосіб перетнути державний рубіж або перебували у прикордонні без документів. Усіх зупинили в межах Ужгородського району, поблизу українсько-словацького кордону.

✅️Двох правопорушників затримали завдяки інформації, що надійшла від місцевих. Останні повідомили правоохоронцям про рух в районі населених пунктів Стужиця і Стричава підозрілих незнайомців. Затримані виявилися жителями Дніпра і Чернігова. Вони визнали, що мали на меті у незаконний спосіб дістатися країн ЄС.

✅️Ще трьох правопорушників, двох чоловіків та жінку, виявили під час здійснення перевірочних заходів щодо пасажирів маршрутних таксі. Усі з них, місцеві жителі, добиралися ближче до кордону автобусами і сподівалися перетнути державний рубіж у районі Великого Березного.

✅️Двох жителів Черкащини затримали на пів шляху прямування до Словаччини. Одного помітили ще на автобусній зупинці у с.Волосянка, іншого зупинили за 300 метрів від кордону. Під час опитування вони також розповіли правоохоронцям про наміри незаконно перетнути кордон.

Затриманих доставили у прикордонні підрозділи з метою з’ясування обставин правопорушення та притягнення до адміністративної відповідальності за спробу незаконного перетину кордону.

✅️Також учора ввечері в районі населеного пункту Оноківці прикордонний наряд затримав двох чоловіків, які перебували у прикордонні без документів. Після встановлення особи їх було притягнуто до відповідальності за порушення прикордонного режиму.Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар