На Закарпатті провели в останню путь полеглого Героя- прикордонника

лютого 23 / 2023
🇺🇦 НА ЗАКАРПАТТІ ПРОВЕЛИ В ОСТАННЮ ПУТЬ ПОЛЕГЛОГО ГЕРОЯ-ПРИКОРДОННИКА 🕯

Життя ще одного Героя та Патріота України відібрала клята російська війна.
Сьогодні в Ужгородському районі прощалися із полеглим у бою прикордонником Русланом ГРЕБЕНЮКОМ.

Військовослужбовець загинув під час оборони однієї з позицій на Донеччині.
Свідомий українець, життєрадісний чоловік та взірцевий сім’янин, Руслан Гребенюк одним із перших став на захист нашої держави, дізнавшись про початок повномасштабного вторгнення рашистських окупантів.
Уже 26 лютого 2022 року його мобілізували до Чопського прикордонного загону, де військовий свого часу проходив службу. Звідси у складі бойового підрозділу вирушив на схід нашої країни. Там разом з побратимами з Луганського прикордонного загону виконував бойові завдання, у тому числі з оборони Бахмута.

У лютому цього року прикордонникам взводного опорного пункту, де виконував бойові завдання штаб-сержант Гребенюк, героїчними зусиллями і титанічною волею вдалося відбити п’ять жорстоких атак ворога. Однак, 13 лютого Герой загинув внаслідок прямого влучання ворожого снаряду в окоп позиції. Разом з Русланом загинули ще двоє побратимів.

Прикордонника поховали у рідному селі Лінці Середнянської територіальної громади, що в Ужгородському районі. Віддати останню шану полеглому Героєві прийшли побратими-прикордонники, рідні, друзі, численні односельчани.

🇺🇦Вічна пам’ять Тобі, Герою! Ти завжди житимеш у наших серцях!🖤
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар