Штормове попередження! На річках Закарпаття продовжується піння рівнів води

січня 19 / 2023

💧Протягом доби по Закарпатській області передбачається хмарна погода, часом дощ, переважно вдень, подекуди значний, на високогір'ї, з мокрим снігом та снігом. В верхів'ях річок відновляться підвищення рівнів води над рівнями на 8:00 19 січня на 0.4 - 0.8 м в межах корінних берегів.
💧Протягом дня 19 січня та ночі 20-го відновляться підвищення рівнів в нижніх течіях приток з відновленням виходу води на заплави міждамбових просторів р. Уж - м. Ужгород, р.Тур'я - с. Сімер, продовжиться утримання води на заплаві р. Латориця - м. Мукачево, р. Латориця - м. Чоп, р. Стара - с. Зняцево (рівень небезпеки жовтий).
💧Протягом 19-21 січня на річках області очікується:
💧на р.Тиса, ділянці Рахів-Вилок, продовжиться поступове підвищення рівнів води (над рівнями на 8:00 19 січня) на 0.6-1.2 м, переважно в межах корінних берегів, можливий початковий вихід води на заплаву в районі м.Тячів (рівень небезпеки жовтий).
💧на р. Тиса - м.Чоп продовжиться поступове підвищення рівнів води (над рівнями на 8:00 19 січня), за рахунок добігання паводкових хвиль з верхів’їв на 3.0-3.5 м, в межах корінних берегів;
💧на р. Латориця - м. Чоп продовжиться поступове підвищення рівнів води (над рівнями на 8:00 19 січня), за рахунок добігання паводкових хвиль з верхів’їв на 1.5-.2.0 м, з утриманням води на заплаві;
💧на р.Боржава - с.В.Ремети 19-20 січня утримається високий рівень води з поступовим підвищенням (над рівнями на 8:00 19 січня) на 0.2-0.4 м, утримання води на заплаві, з підтопленням сільгоспугідь сіл. Заріччя, Сільце, Камянське, В.Ком'яти, Боржавське, Луково, Білки, Квасово, автодороги Шаланки - В.Комяти (рівень небезпеки помаранчевий).
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар