Поліція Закарпаття закликає громадян бути уважними на дорозі

січня 12 / 2021


На території Закарпатської області ожеледь на дорозі постійно змінюється надмірною слизотою, а значить, водіям варто бути особливо обережними.

Правоохоронці наголошують на необхідності вмикати фари в цю пору року та дотримуватися додаткової дистанції по відношенню до інших учасників дорожнього руху. Поліція звертає особливу увагу на те, що в нинішніх погодних умовах варто зазделегідь зменшувати швидкість, коли ви наближаєтеся до пішохідних переходів. Також її варто знизити на поворотах та акуратно зменшувати кут повороту керма.

Особливу увагу варто звернути на «зимові шини», адже термін їхньої експлуатації, як правило, не перевищує три роки. Слід пам’ятати, що безпечно гальмувати при таких погодних умовах можна лише на прямих ділянках дороги. У випадку, коли авто таки почало заносити, не рекомендується натискати гальма.

Пішоходам також слід бути уважними, переходити дорогу потрібно тільки у спеціально відведених для цього місцях. В темну пору доби не слід забувати про світловідбиваючі елементи одягу.

Поліція закликає бути відповідальними учасниками дорожнього руху та бажає вдалих поїздок зимовими закарпатськими дорогами. Правоохоронці ж для вашої безпеки постійно стежитимуть за правопорядком.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар