На власному городі селянин відкопав гранату

серпня 12 / 2020
Рятувальники Закарпаття продовжують вилучати та знищувати вибухонебезпечні предмети. Усього з початку року на території Закарпатської області вилучено та знищено 653 одиниці різнокаліберних вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Не стала винятком у цьому плані й сьогоднішня чергова доба. Так, 12 серпня, групою піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС у Закарпатській області вилучено та знищено черговий небезпечний відголосок Другої світової війни. Цього разу це була ручна граната часів Першої світової війни.

Даний вибухонебезпечний предмет під час земляних робіт відкопав на власному обійсті мешканець с. Ужок Великоберезнянського району.

На місце виїхали фахівці групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення, які вилучили та знищили цю небезпечну знахідку.

Піротехніки нагадують: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно відразу повідомити про це Службу порятунку за номером «101». В жодному разі не вчиняти жодних дій зі знахідкою, адже це може закінчитися трагічно.

На власному городі селянин відкопав гранату
На власному городі селянин відкопав гранату


У ДСНС України у Закарпатській області
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар