Мешканців сусідньої із Закарпаттям області атакують змії: троє людей в реанімації

липня 04 / 2020
Мешканців сусідньої із Закарпаттям області атакують змії: троє людей в реанімації
Мешканців Львівської області атакують змії. За минулу добу 3 людей потрапили до лікарні через укус змії. Про це інформує ГУ ДСНС у Львівській області.

2 липня о 16:16 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в реанімаційне відділення Турківської центральної районної лікарні поступив чоловік, 1981 року народження, житель с. Сянки Турківського району, з діагнозом — укус змії правого передпліччя.О 21:25 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в реанімаційне відділення Перемишлянської центральної районної лікарні поступила жінка, 1984 року народження, жителька с. Кимир Перемишлянського району, з діагнозом — укус змії правої ноги. Потерпілу в стані середньої важкості направлено до Львівської обласної клінічної лікарні.

Цього ж дня о 22:29 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в реанімаційне відділення Сколівської центральної районної лікарні поступив чоловік, 1972 року народження, житель с. Долинівка Сколівського району з діагнозом — укус змії гомілково-ступного суглоба. Стан потерпілого — середньої важкості.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...