У працівника Закарпатського апеляційного суду діагностували COVID-19

липня 04 / 2020
У працівника Закарпатського апеляційного суду діагностували COVID-19
Закарпатський апеляційний суд повідомляє учасників судових засідань та відвідувачів суду, що у працівника суду діагностували захворювання COVID-19.

Сьогодні була проведена дезінфекція всіх кабінетів та залів судових засідань з метою безпечного перебування осіб в приміщенні суду та вжито всіх необхідних заходів до осіб, які контактували з хворим, а саме було проведено тестування на COVID-19.

З метою запобігання розповсюдженню вірусного захворювання серед відвідувачів та працівників суду, наказом голови суду тимчасово запроваджено особливий режим роботи Закарпатського апеляційного суду:

— заборонено заходити до приміщень суду особам з ознаками респіраторних захворювань;-тимчасово обмежено допуск в судові засідання осіб, які не є учасниками судового процесу;

-в приміщенні суду учасникам судових процесів , відвідувачам суду та працівникам апарату суду дотримуватись дистанції ( 1,2-2 м) та користуватись засобами індивідуального захисту.

В той же час учасникам судових засідань рекомендовано використовувати альтернативні шляхи звернення до суду ( електронний кабінет, електронну пошту, телефон).

Зазначені обмеження встановлені з метою запобігання поширенню захворювання серед населення, тому просимо з розумінням віднестись до ситуації, яка склалась в суді.
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар