В Ужгороді 17 працівників лікарні та 4 поліклініки відправлені на самоізоляцію

квітня 06 / 2020
В Ужгороді 17 працівників лікарні та 4 поліклініки відправлені на самоізоляцію
Про це сьогодні на брифінгу повідомив голова Ужгородської міської ради Богдан Андріїв.

Як вже інформував «Про Захід», з пульманологічного відділення Ужгородської центральної міської клінічної лікарні 4 хворих перевели до обласної клінічної інфекційної лікарні через позитивний результат аналізів на CОVID-19.

Це родина молодого диякона одної з місцевих церков. Батько, мати та сам диякон проходять лікування стаціонарно. Дружина з півторарічною дитиною наразі перебуває вдома. Зі слів самого диякона, останній раз він був у церкві 8 березня.

Контактні особи, як вже повідомляв «Про Захід», – це пульмонологічне відділення Ужгородської міської лікарні. Наразі 17 працівників лікарні відправлені на самоізоляцію. У них відібрані біологічні зразки, передані в лабораторію на аналіз. Зараз вони перебувають вдома на карантині, де й залишатимуться наступні два тижні. Як відзначив міський голова, медиків є ким замінити, лікарня буде працювати в звичайному режимі.

Наразі в обласній клінічній інфекційній лікарні перебуває 11 осіб: четверо – з Ужгорода, троє – Ужгородського району, двоє – з Тячева, ще двоє з Мукачева.

Окрім того, як відзначив Богдан Андріїв, близько 600 громадян повернулися з-за кордону до Ужгорода та повідомили, де вони перебувають у карантині. Нацполіція разом з представниками муніципальної поліції контролює місцезнаходження цих людей.

«Про Захід»
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар