На Закарпатті різко зростає кількість хворих на коронавірус

квітня 04 / 2020
На Закарпатті різко зростає кількість хворих на коронавірус
Про ситуацію щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 10 годину 3 квітня розповіли у Закарпатській ОДА.

Так,

— дослідження на COVID-19, які проводить Закарпатський лабораторний центр у м.Ужгород, визнано достовірними

— лабораторно підтверджено коронавірусну інфекцію методом ПЛР у 24 закарпатців. Це — перша пацієнтка із підтвердженим діагнозом на Закарпатті із м.Мукачево; захворіли 20 осіб, які з нею контактували. Також коронавірус підтвердили в однієї особи із м.Ужгород і двох –із Тячівського району.

— за минулу добу було проведено 29 швидких тестів на виявлення коронавірусу— 15 744 закарпатців, які повернулися зза кордону, знаходяться на самоізоляції. Складено 4 проколи про порушення режиму самоізоляції.

— жодна особа не померла від COVID-19.

А тим часом…

«Станом на 20.00 п?ятниці, 3 квітня, закарпатські ЗМІ повідомли про ще 5 нових підозр на коронавірус, 3 з яких підтверджені експрес-тестом. Йдеться про 3-х людей з Ужгорода — одну родину, яких доставлено з пульманологічного відділення. У одного з них тест на коронавірус показав позитивний результат. Ще двоє — чоловік і жінка із Мукачева, не знайомі між собою, і в обох швидкий тест також показав позитивний результат на COVID-19. Завтра всіх їх буде діагностовано методом ПЛР у Закарпатському лабораторному центрі», — інформують крайові ЗМІ.
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар