Гарячі Новини
129 Переглядів
0 Рейтинг
Рибний бізнес поза законом: на Закарпатті судитимуть підприємця за самовільну забудову 2 гектарів (відео)
травня
20
/ 2026
Дата: 20 травня 2026 року
Автор: Ірина Тополя
На Закарпатті до суду скерували справу підприємця, який без жодних дозволів облаштував рибне господарство на самовільно зайнятій землі.
За даними слідства, упродовж 2023 року чоловік організував незаконне будівництво на території урочище Дулятин поблизу села Березники, що входить до Керецьківська громада.
🔎 Що саме збудували
Йдеться про ділянку площею близько 2 гектарів, частина якої належить до земель сільськогосподарського призначення, а інша — до водного фонду.
На цій території з’явилися:
- господарська будівля
- бетонні басейни
- спеціальні водні лотки
Експертиза підтвердила: ці об’єкти мають ознаки нерухомого майна.
ВІДЕО ТУТ ▶️
⚠️ Жодних дозволів
Слідство встановило, що підприємець:
- не мав правовстановлюючих документів на землю
- не отримував дозволів на будівництво
- залучив до робіт сторонніх осіб, які не знали про незаконність дій
⚖️ Хто розслідував справу
Досудове розслідування проводили слідчі Хустське районне управління поліції під процесуальним керівництвом Хустська окружна прокуратура.
🔎 Чим це загрожує
Фігуранту справи загрожує відповідальність за самовільне зайняття земельної ділянки та незаконне будівництво.
Експерти зазначають: подібні випадки створюють небезпечний прецедент, адже порушують правила використання земель і можуть завдати шкоди екосистемам, особливо коли йдеться про землі водного фонду.
📌 Висновок:
Ця справа — ще один сигнал для бізнесу: будь-яке будівництво без документів може завершитися судом і значними втратами.
На Закарпатті посилюють контроль за використанням земель, і подібні порушення дедалі частіше отримують правову оцінку.
Категорія : Гарячі Новини
Схожі Новини
-
квітня 22 / 2021
-
березня 25 / 2025
-
червня 27 / 2020
-
жовтня 24 / 2021
