Гарячі Новини
456 Переглядів
0 Рейтинг
Оперативна інформація про стан доріг області
квітня
07
/ 2025
Протягом останньої доби на дорогах державного значення у Закарпатській області працювало 12 одиниць спецтехніки. Вночі синоптики фіксували мінусові температури та місцями опади у вигляді снігу, здебільшого у гірських районах області, тож чергові машини оперативно вийшли на дороги.
❄️Найхолодніше вночі було на Торунському перевалі -9° градусів, де проводилася обробка дорожнього покриття протиожеледними матеріалами. Також КДМ працювали на трасі М-06 Київ - Чоп, на Яблунецькому перевалі по Н-09 Мукачево - Рахів - Івано-Франківськ - Львів.
🌨️ ❄️Протягом ночі оброблялося дорожнє покриття і по Т-07-18 Нижні Ворота - Воловець - Міжгір’я, на Синевирському перевалі Т-07- 20 та по Н-13 Львів - Самбір - Ужгород, Ужоцький перевал.
🌥️За даними метеорологів, 7 квітня очікується хмарна погода, з проясненнями, без різких підвищень температури. У гірських районах подекуди слабкий мокрий сніг та місцями -5° морозу. Тож дорожня техніка продовжує перебувати у режимі чергування, аби за потреби оперативно вийти на дорогу.
Категорія : Гарячі Новини
Схожі Новини
-
жовтня 13 / 2022
-
грудня 03 / 2021
-
грудня 17 / 2021
-
грудня 24 / 2021