На Закарпатті у швидкій народилася двійня

червня 10 / 2024

😍 Гарні новини у понеділок зранку

ДВІЙНЯ У «ШВИДКІЙ»!

✅Сьогодні зранку, о пів на шосту, 🚑бригада № 804 отримала виклик в селище Батьово: «27-річна жінка, сьомі пологи. Ризик стрімкого перебігу». За кілька хвилин - медики на місці. Породіллю довелось нести до машини – жінка не спроможна була вже йти, перейми відбувалися щохвилини.

💬«Під час розмови з нею, з’ясувалося, що чекають двійню – розповідає фельдшер Іштван ЛАЖОН. Розумію, що доведеться приймати пологи в авто, оскільки до лікарні 35 км і можемо не встигнути. Так і сталося… На дорозі між селами Ботрадь та Шом зупинили авто і разом з водієм Федором ШІМОНОМ приймаємо пологи. Дитинка йшла ніжками вперед, але все відбулось без ускладнень – народилась здорова дівчинка».

✅Провівши всі належні маніпуляції медичне авто рушило далі в дорогу. Але вже через 10 хвилин на в’їзді у с. Бигань автомобіль потрібно зупиняти вдруге – народжується ще одна дівчинка.

«Обидві новонароджені дівчинки і мама почувають себе добре, хоча пологи були стрімкими і малятка мали ніжне передлежання (йшли родовими шляхами ніжками вперед). В моїй практиці це перша двійня у «швидкій», хоча за останні пару років вже прийняв троє пологів».

🤱Зараз мама з двома здоровими малятками знаходяться у Берегівській лікарні ім. Б. Ліннера під наглядом лікарів. Всі троє почуваються добре і сподіваються на швидке відновлення породіллі після таких стрімких та незвичайних пологів.

☝️ Сьогоднішня подія свідчить про професіоналізм наших медичних працівників фельдшера Іштвана ЛАЖОНА та водія Федіра ШІМОНА, які незважаючи на всі труднощі, в екстремальних умовах, забезпечили успішне проведення пологів для матері і її новонароджених дівчаток. .

🥰 Дякуємо всім фахівцям Закарпатської екстренки, які готові діяти ефективно в будь-якій ситуації, забезпечуючи здоров'я і рятуючи життя пацієнтів.
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар