Відсьогодні Луганський обласний будинок дитини №2 має власний новий дім на Закарпатті

травня 18 / 2024

Важливий день для вихованців Луганського обласного будинку дитини №2. Відсьогодні вони мають власний новий дім на Закарпатті.

Разом із головою Луганської ОВА Артемом Лисогором привітали вихованців та вихователів з цією важливою подією.

Нове приміщення розташоване в селі Бенедиківці Мукачівського району. Об’єкт пройшов реновацію, підготовлений і відповідає всім вимогам для розміщення, організації й проведення навчально-виховного процесу.

За це дякуємо Великолучківській громаді та представникам благодійних організацій «Людина у скруті», Карітас Чеської Республіки в Україні, «Неємія», МОМ в Україні.

Осередок функціонує задля медико-соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також для дітей з інвалідністю від народження до 4 років. Заклад розрахований на 28 маленьких вихованців, зараз тут проживають 10 дітлахів. Перевезення ще 15 луганських дітей із Республіки Словенія, куди їх евакуювали після окупації регіону, планується у другому кварталі 2024 року.

Радію, що ми маємо можливість допомогти дітям, створюючи умови для їхнього дитинства на мирній території. Це наша місія та один з пріоритетів у діяльності тилового регіону. Так було, є і буде надалі.

Дякую голові Луганської ОВА Артему Лисогору за ініціативу.«Дякуємо нашим захисникам за героїзм!
Разом переможемо!
Слава Україні!
Героям слава!» - Віктор Микита
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар