В Ужгороді вручили Державну нагороду дружині полеглого героя Івана Косюка

лютого 22 / 2024
В УЖГОРОДІ ВРУЧИЛИ ДЕРЖАВНУ НАГОРОДУ ДРУЖИНІ ПОЛЕГЛОГО ГЕРОЯ ІВАНА КОСЮКА

Прикордонник Іван Косюк став на захист України на початку повномасштабного вторгнення російських військ. У складі прикордонної комендатури швидкого реагування він вибув на Донеччину, де разом з побратимами давав гідну відсіч ворогові. 20 червня минулого року під час виконання бойового завдання у районі населеного пункту Серебрянка військовослужбовець зі своєю групою потрапив під артилерійський обстріл. Він отримав множинні поранення грудної клітини, які виявилися не сумісними з життям. Поховали Героя у його рідному селі Ланчин на Івано-Франківщині.

Про Івана Косюка розповідають, що він був дуже талановитою творчою особистістю. Полюбляв займатися ландшафтним дизайном та благоустроєм. Останні роки проживав у місті Ужгород разом з дружиною та двома синами – Іваном і Богданом. Дуже любив старшу доньку Іванну, яка уже сама виховує дитину.

Державну нагороду - орден «За мужність» ІІІ ступеня - дружині полеглого Героя Катерині Іванівні вручив сьогодні заступник начальника Чопського прикордонного загону з персоналу Юрій Безкостюк.
💬 "Прийміть цю відзнаку як знак нашої найглибшої пошани та визнання подвигу Вашого чоловіка. Завдяки героїзму, самовідданості та відвазі таких воїнів, як Іван Косюк, Україна здобуде Перемогу та відновиться як сильна, незалежна суверенна держава", - зазначив офіцер.

💔Щирі співчуття рідним полеглого Героя! Світла пам’ять і вічна слава прикордоннику Івану Косюку!🇺🇦
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар