Оновлена інформація щодо обмеження польськими протестувальниками руху біля кордону з Україною

лютого 20 / 2024
‼️🚛 Оновлена інформація щодо обмеження польськими протестувальниками руху біля кордону з Україною

За інформацією, яку надали українським прикордонникам колеги з Прикордонної варти РП, надвечір 20 лютого польські страйкарі дещо послабили обмеження руху.

✅ Зокрема, після 17.00 20 лютого відновився рух легкових автомобілів та автобусів через пункт пропуску «Хребене - Рава-Руська», який здійснюється у звичному порядку. Окрім цього протестувальники висловили готовність щогодини пропускати по 1 вантажівці в обидвох напрямках.

✅ Також за інформацією польських прикордонників, учасники акції протесту озвучили готовність пропускати незначну кількість транспорту, який прямує через пункт пропуску «Зосін-Устилуг». Зокрема, вони планують кожні 30 хвилин пропускати по 5 легкових автомобілів в обох напрямках, а також щогодини по 1 вантажівці на в'їзд до Польщі і по 3 вантажівки на в’їзд в Україну. Автобуси в обох напрямках будуть пропускати у звичайному режимі.

✅ Після 18.00 польські прикордонники надали українським колегам інформацію про розблокування мітингувальниками руху легкових автомобілів та автобусів через пункт пропуску «Долгобичув-Угринів». Водночас протестувальники мають намір продовжувати обмеження руху для вантажного транспорту і пропускати щогодини лише по 4 вантажівки на вʼїзд в Україну та по 1 вантажівці – на виїзд з України.
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар