Абоненти "Київстару" заявили про збій у роботі оператора, "впали" мобільний зв'язок та інтернет

грудня 12 / 2023

Масштабний збій уранці 12 грудня стався у мережі мобільного оператора "Київстар". Про це повідомляє "РБК-Україна", пізніше прес-служба компанії у Facebook підтвердила проблеми зі зв'язком.

Абоненти, за даними інформагентства, повідомляють про відсутність зв'язку та мобільного інтернету, в деяких регіонах та дротового інтернету компанії. Користувачі заявляють про проблеми зі зв'язком у Києві, Одеській та Дніпропетровській областях.

За даними кореспондента видання "ГОРДОН", офіційний сайт "Київстару" на момент публікації новини недоступний.

В ефірі національного телемарафону, який транслює на YouTube телеканал "Рада", також підтвердили інформацію та повідомили, що співробітники, які користуються послугами "Київстар", наразі не мають зв'язку.

У соцмережах прес-служба "Київстар" прокоментувала інформацію про збій приблизно через годину після повідомлень про проблеми з мережею.

"Сьогодні в нашій мережі стався технічний збій, в результаті якого можуть виявитися недоступними послуги зв'язку та доступу до Інтернету в частині абонентської бази. Фахівці компанії працюють над усуненням проблеми", - йдеться у повідомленні оператора.

"Київстар" вибачився перед абонентами і рекомендував на час, поки послуги компанії недоступні, користуватися можливостями послуги "національний роумінг".
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар