4G від Київстар охопив ще 44 населених пункти Закарпатської області

серпня 28 / 2020
4G від Київстар охопив ще 44 населених пункти Закарпатської області

4G від Київстар охопив ще 44 населених пункти Закарпатської області

Жителі великих міст давно звикли до швидкісного мобільного інтернету 4G, який дозволяє не обмежувати себе у «цифрових потребах». Однак у віддалених районах, маленьких селах та на автомагістралях донедавна безперебійний мобільний інтернет був швидше винятком із правил, аніж нормою.
Закарпатська область стала однією з перших в Україні, де зв’язок 4G покрив територію ще й за рахунок використання частоти LTE900. Така програма модернізації передбачає облаштування 11 базових станцій зв’язку, що дозволило суттєво розширити покриття 4G і підключити його навіть у малих населених пунктах. Таким чином, ще понад 46 000 жителів Закарпатської області відтепер зможуть користуватися перевагами сучасних мобільних технологій для підприємництва, здобуття освіти, інтернет-спілкування тощо.
4G від Київстар охопив ще 44 населених пункти Закарпатської області


На Закарпатті 4G-зв’язок від Київстар з’явиться у таких населених пунктах: Руська Мокра, Усть-Чорна, Лопухів, Противень, Нижній Бистрий, Руський Мочар, Кострина, Руські Комарівці, Пацканьово, Худльово, Чертеж, Задільське, Нижні Ворота, Горб, Пасіка, Плав'я, Мала Мартинка, Тибава, Лопушанка, Стройне, Дусино, Сусково, Росош, Пістрялово, Вінкове, Лохово, Станово, Брестів, Плоскановиця, Софія, Череївці, Гута, Гайдош, Верхня Солотвина, Ярок, Домашин, Стрипа, Анталовці, Вовкове, Лінці, Ляхівці, Оріховиця, Середнє.

За літо модернізацію обладнання базових станцій 4G реалізували ще у восьми західних областях України. Надалі заходи з розширення мережі 4G охоплять інші регіони нашої країни, а повністю завершаться до кінця 2020 року. Загалом у планах компанії за два роки надати можливість доступу до швидкісного мобільного інтернету 90% населення України.

Нагадаємо, що головними перевагами мобільного інтернету 4G є більша ємність мережі та швидкість передачі даних. Середня швидкість передачі даних у форматі 4G вища у 3–4 рази, що дає змогу завантажити пісню за декілька секунд, а нові серії улюбленого серіалу – за лічені хвилини. Також можна скачати улюблене кіно або дивитисяителепрограми з екрана свого ґаджета.

Як підключити?
Щоб користуватися 4G, слід перевірити, що смартфон і SIM-картка сумісні з цим форматом. Про це свідчитиме маркування 4G Ready на картці та позначка LTE/4G на екрані телефона. Також абоненти Київстар можуть відправити зі свого телефона спеціальні коди: *245*5 # виклик – для перевірки смартфона; *245*4 # виклик – для перевірки SIM-картки.
Якщо ж ваша SIM-картка не підтримує 4G – не проблема. Просто завітайте до будь-якого магазину Київстар, і вам безоплатно замінять «сімку». Варто знати, що нова USIM-картка, яка необхідна для 4G, має вищий ступінь захисту порівняно зі звичайною SIM-карткою: від «клонування», зламування, підключення до піратських мереж, а також від інших видів шахрайства. Отже, користувач 4G отримує додаткові гарантії безпеки.
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар