9000 доларів та 3 кримінальні статті: Чоловік дорого розплатився за спробу незаконно перетнути кордон (відео)

листопада 29 / 2023Прикордонники Чопського загону викрили 30-річного чоловіка, який намагався перетнути кордон за підробленими документами та за наставництвом дружини підсунув хабар.

Учора вночі порушник прибув потягом «Київ – Відень» у пункт пропуску «Чоп (Дружба)». Разом з паспортом житель Київщини пред’явив прикордонникам пакет документів про непридатність до військової служби.

ВІДЕО ТУТ ▶️

Однак під час їх перевірки в інспектора виникли сумніви щодо дійсності наданих пасажиром тимчасового посвідчення військовозобов’язаного та довідки ВЛК, тож вирішили ретельніше вивчити обставини отримання паперів. Під час бесіди чоловік не орієнтувався, де і коли проходив медичне обстеження та де отримував документи. Також прикордонники зв’язалися з РЦК та отримали інформацію, що документів щодо виключення з військового обліку за станом здоров’я вказаній особі не видавали. Навпаки, хотіли видати повістку, але не змогли знайти потенційного призовника за місцем реєстрації.

Згодом пасажир зізнався, що придбав фальшивки через соцмережі за 7000 доларів США. Коли зрозумів, що обманом не зможе перетнути кордон та щоб уникнути кримінальної відповідальності за використання підроблених документів, правопорушник за наставництвом дружини спробував підкупити прикордонника.

«Положи бігом під документи і всьо», – інструктувала хабародавця супутниця.

Мандрівник поклав на стіл 2000 доларів США. «Короче, ви поняли!?» –запитала жінка у прикордонника?

Інспектор перепитав чи розуміють вони відповідальність за спробу підкупу посадової особи? Чоловік схвально хитнув головою, а дружина запитала: так ми щас куда? Ми за кордон виїдем чи ні?

Відповідь на питання «щас куда?» уже даватимуть поліцейські. Порушнику загрожує кримінальна відповідальність за «Пропозицію, обіцянку або надання неправомірної вигоди службовій особі» (ст.369 ККУ), «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» (ст.358 ККУ) та «Ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період» (ст. 336 ККУ).
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар