Депутати облради клопочуть про ремонт автошляхів краю

листопада 24 / 2023


Відповідні депутатські запити були озвучені під час пленарного засідання 12-ї сесії облради. Зокрема, в усному депутатському запиті першого заступника голови облради Андрія Шекети та депутата Миколи Дербака йдеться про ремонт аварійного мосту на автомобільній дорозі державного значення Т-07-24, яка веде до Синевирського озера в селі Синевирська Поляна Хустського району.
Повторно в усному запиті Мирослав Щербей порушив питання поточного ямкового ремонту автомобільної дороги державного значення Т-07-10 Нижні Ворота – Ужок.
Депутат Василь Якубець озвучив питання необхідності ремонту асфальтового покриття мосту через річку Ріка (автомобільна дорога загального користування місцевого значення О 071002 Свалява–Довге–Липча) у селі Липча Хустського району.
Ініціюють проведення поточного ямкового ремонту на дорозі смт Великий Березний до села Костіва Пастіль депутати Михайло Лаба та Ярослав Шукаль.
Усі запити підтримані депутатським корпусом та скеровані на розгляд в обласну державну адміністрацію, ДП «Служба місцевих автомобільних доріг» та Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Закарпатській області.
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар