Закарпаття отримало 10 нових автомобілів швидкої допомоги

листопада 22 / 2023

10 нових автомобілів швидкої допомоги для бригад області отримав Закарпатський обласний центр екстреної медичної допомоги. "Швидкі" закуплено за державний кошт. Ціна кожної автівки — близько двох мільйонів гривень.
Всі авто марки CITROEN DANGEL JUMPER повнопривідні, типу В. Автівки надійшли в область у рамках централізованого постачання за рахунок коштів державного бюджету по програмі «Розвиток системи екстреної медичної допомоги та модернізація та оновлення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я»
Сьогодні за участю голови облради та керівництва Закарпатської ОВА 10 карет швидкої отримали м. Ужгород -2, Перечин – 1, м. Мукачево – 1, м. Хуст – 2, Рахів, смт. Ясіня – 1, Тячів – 1, Міжгіря, с. Синевир – 1, Виноградівська СЕМД с. Великі Ком яти – 1.
Кожен автомобіль укомплектований всім необхідним для надання екстреної медичної допомоги: електрокардіографом, дефібрилятором, монітором пацієнта, інфузоматом, балонами з киснем, різного виду ношами (складні, імобілізаційні, ваккумні тощо), дихальними мішками Амбу для дітей і дорослих та іншим устаткуванням.
«Сьогодні ми бачимо, що добрі справи повертаються до тих, хто їх робить. Адже з початку війни майже кожна громада Закарпаття шукала можливість передати свої автомобілі швидкої на фронт або у прифронтові зони. Це десятки вживаних автомобілів. Натомість сьогодні ці нові автомобілі поїдуть до ваших громад і служитимуть на вашому щоденному медичному фронті, — зауважив у ході вручення швидких голова облради Роман Сарай.
За інформацією пресслужби Закарпатського обласного центру екстреної медичної допомоги, наразі автопарк закарпатської «екстренки» складає 121 авто. Кожне третє авто старше 5 років. Загалом, протягом 2022-2023 років автопарк Закарпатської оновився на 25 авто (23 – типу В та 2 -типу С – реанімобілі) авто.
З лютого 2022 року ЗЦЕМД передав 33 автомобілі на потреби Збройних сил України.
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар