На Рахівщині завершені невідкладні роботи по ліквідації наслідків НС

жовтня 16 / 2023
В смт. Великий Бичків, що на Рахівщині через багаторічні паводки та повені пошкоджено велику частину гідротехнічних споруд, берегоукріплень та дамб на річці Шопурка.
На Рахівщині завершені невідкладні роботи по ліквідації наслідків НС

Вищезазначені гідротехнічні споруди виконують водозахисну функцію. Саме через це виникала загроза підтоплення, затоплення дворогосподарств, будинків, руйнування моста та дороги міжнародного значення Н-09 «Мукачево-Рогатин». Про це неодноразово обговорювалось на різних заходах, нарадах та засідання комісій ТЕБ та НС, і було вирішено виконання першочергових невідкладних робіт (влаштування прокопу).

Навесні цього року були здійснені роботи згідно кошторисної документації «Виконання першочергових невідкладних заходів по недопущенню руйнації лівобережної дамби та підтоплення дворогосподарств».
В ході проведення робіт фахівцями Тячівського МУВГ відведено основне русло річки Шопурка від пошкодженої дамби, що в свою чергу допоможе уникнути подальшої руйнації, через зменшення навантаження водяного потоку на лівий берег.

За сприяння голови Закарпатської ОВА на виконання другого етапу робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та недопущення руйнування мосту, було виділено паливо – мастильні матеріали із резервного фонду. В наслідок чого Тячівське міжрайонне управління водного господарства у повному обсязі виконало роботи згідно кошторисної документації «Першочергові невідкладні роботи по завершенню ліквідації наслідків НС по відновленню лівобережної дамби на р. Шопурка (вище автодорожнього мосту) в смт. В. Бичків, на території Великобичківської ТГ, Рахівського району».

Виконання даних робіт дасть змогу уберегти від подальшої руйнації лівобережної дамби, загрози затоплення частини селища з дворогосподарствами, а також руйнації мосту, дороги Н-09 «Мукачево-Рогатин» під час паводків та повеней.

Щиро дякуємо керівництву Закарпатської ОВА за розуміння та підтримку у вкрай важливий час, за можливість попередити НС та захистити частину населеного пункту, дорогу міжнародного значення та міст від можливої руйнації. – начальник Тячівського МУВГ, Сергій СТОЙКА.


Тячівське МУВГ
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар