В Ужгороді взялися за вуличних торгівців: Масово штрафують

серпня 01 / 2023

24 протоколи за порушення правил благоустрою в Ужгороді склали за минулий тиждень, 24-28 липня, працівники Управління муніципальної варти Ужгородської міської ради .
Із них 19 – за несанкціоновану торгівлю на тротуарі, 2 – за відсутність технічного паспорту вивіски, по одному – за відсутність паспорту відкритого літнього майданчика, за складування будматеріалів та за самовільно встановлений банер.
Також складено 6 приписів, з них 2 приписи щодо добровільного демонтажу банеру та вивіски, 2 – для виготовлення відповідних дозвільних документів щодо відкритого літнього майданчика та технічного паспорту вивіски, а також по одному щодо покосу прилеглої території та відновлення елементу благоустрою.
У п’ятницю, 28 липня, працівники управління муніципальної варти разом із працівниками Національної поліції провели рейд, під час якого відпрацювали місця стихійної торгівлі біля міських ринків – «Бородіна» (П’яний базар), «Білочка», «Зелений ринок». На порушників склали протоколи за ст. 152 КУпАП (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів), які скерують на розгляд адміністративних комісій при виконавчих комітетах міських та сільських рад.Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар