На Закарпатті ремонтують дороги місцевого значення: Де саме, до уваги водіїв

липня 04 / 2023
🚧 У кількох районах Закарпаття триває ремонт доріг місцевого значення. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

За його словами, на автошляху О 070602 Колочава – Усть Чорна – Калини – Бедевля підрядна організація працює в селі Нересниця на Тячівщині. Тут влаштовують вирівнювальний шар з асфальтобетону.

💬 «Водночас продовжується ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 070603 Синевир – Колочава – Буштино. У Хустському районі між селами Мерешор та Вільшани дорожники розчищають кювети, працюють над виправленням профілю основи з додаванням нового щебеневого матеріалу», – прокоментував Мирослав Білецький.

На Мукачівщині ремонтні роботи тривають між селами Зубівка та Новоселиця на дорозі С 070721 Ділок – Станове – Яблунів. На цьому відрізку здійснюють фрезування покриття. Наступний етап – влаштування вирівнювального шару асфальтобетону.

Крім того, як зазначив перший заступник голови ОВА, в Ужгородському районі продовжують влаштовувати вирівнювальний шар асфальтобетону та проводити ямковий ремонт між селами Есень та Саловка в межах автодороги О 070160 Горонглаб – Саловка – Червоне.

Між селами Свобода і Бакош на Берегівщині на автодорозі С 070118 Великий Бакош – Малий Бакош укладають щебеневу основу. Опісля ж тут влаштують вирівнювальний шар асфальтобетону.

Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар