Закарпатські митники пропустили вагони з контрабандою: Зараз йде перевірка

травня 24 / 2023


Закарпатська митниця офіційно повідомляє про порушення дисциплінарних проваджень відносно посадових осіб митного поста «Павлово», які провели митне оформлення потягу міжнародного сполучення, допустивши незаконне переміщення тютюнових виробів через митний кордон України.

Виявлені на днях словацькою стороною цигарки були заздалегідь приховані у двох вагонах з вантажем «котуни залізорудні».

Після оприлюднення даного факту Закарпатська митниця направила відповідний запит до словацьких колег щодо отримання повної офіційної інформації про всі обставини виявлення прихованих товарів.

Відділ внутрішньої безпеки Закарпатської митниці провів попередню перевірку оприлюднених словацькою стороною фактів та обставин митного оформлення згаданого потягу.

Відтак відкрито дисциплінарне провадження щодо 4-х посадових осіб вище зазначеного поста з відстороненням інспектора і заступника начальника відділу даного поста, які безпосередньо проводили митний огляд.
Також направлено подання до Державної митної служби України щодо порушення дисциплінарного провадження стосовно начальника митного поста з подальшим його відстороненням від виконання посадових обовʼязків.

Окремо наголошуємо, що Закарпатська митниця постійно здійснює заходи щодо виявлення та недопущення порушень митного законодавства, в тому числі, і щодо незаконного переміщення через митний кордон тютюнових виробів. Зокрема, лише за останні 6 міс було виявлено та вилучено 2 млн 368 тис цигарок.
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар