В Міжнародному аеропорту "Ужгород" планують капітальний ремонт на 399,3 тис грн

березня 18 / 2023

Закарпатське обласне комунальне підприємство “Міжнародний аеропорт Ужгород” 13 березня замовило ФОП Павлюх Володимир Андрійович два капітальних ремонти на загальну суму 399,3 тис грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».
Згідно з першою угодою, підрядник відремонтує вбиральню на другому поверсі адміністративної будівлі МАУ за 199,7 тис грн.
Згідно з другим договором, підприємець повинен відремонтувати кабінет №3 на другому поверсі адмінбудівлі МАУ за 199,6 тис грн.
Обидві угоди не деталізовані, тому невідомо, про який об’єм робіт йдеться, також невідомо, які будуть використані будівельні матеріали і за якою ціною.
Обидві закупівлі проведені без використання електронної системи, без конкуренції.
Згідно з Youcontrol, Володимир Павлюх є громадянином Росії, зареєстрований в Ужгороді. ФОП відкрив ще у 2005 році.
За даними «Прозорро», з 2020 року підприємець Павлюх отримав 11 замовлень на загальну суму 2,26 млн грн. З ний найбільше – 1,64 млн грн. – від «Міжнародного аеропорту Ужгород».
Окрім двох підрядів щодо ремонту вбиранні та кабінету, МАУ у кінці 2022 року також замовив ФОПу Павлюх ремонт даху будівлі Аеровокзалу за 243,6 тис грн. та капітальний ремонт внутрішньопортової дороги з твердим покриттям ЗОКП «Міжнародний аеропорт Ужгород» за 997 тис грн

Засновник комунального підприємства «Міжнародний Аеропорт Ужгород» є Закарпатська обласна рада, а органном управління є Закарпатська обласна державна адміністрація (Закарпатська військова адміністрація) яка і відповідає за це що коється на стратегічному підприємстві. То ж робіть висновки «Кому війна, а кому ….»

Джерело: https://t.me/ZakarpattyaTelegram
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар