18-19 грудня: "Закарпаттяобленерго" звернулося до жителів регіону з важливим повідомлення

грудня 18 / 2022

За даними синоптиків, в області 18-19 грудня очікується зниження температури повітря: вночі 5-10º, вдень 0-5º морозу, в горах місцями вночі 13-15º, вдень до 8º морозу. 18-19 грудня на дорогах ожеледиця (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий).

Як зазначили у ПрАТ "Закарпаттяобленерго", сильні пориви вітру, сніг, ожеледиця можуть чинити вплив на лінії електропередач, призводити до налипання на них та на розташованих поруч деревах снігу, особливо мокрого, що, своєю чергою, може призвести до непередбачуваних ситуацій. Велике прохання до всіх максимально слідкувати за ситуацією навколо, за можливості – не пересуватися під електролініями, не паркувати під ними авто тощо.

Краянам варто бути обачними, слідкувати за ситуацією навколо: якщо ви побачили обірвані електромережі, в жодному разі не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше 8 метрів — це смертельно небезпечно! В разі можливості організуйте охорону місця обриву проводу до приїзду аварійної бригади ПрАТ «Закарпаттяобленерго».

У разі виникнення непередбачуваних ситуацій звертайтеся за номером кол-центру 0-800-50-16-20, який працює цілодобово та безкоштовно!
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар