Завдяки прокуратурі на Мукачівщині вдалося повернути громаді землю, яку неправомірно передали у власність

липня 19 / 2022


Мукачівська окружна прокуратура, представляючи інтереси держави, домоглася реального виконання рішення суду щодо повернення землі у комунальну власність Великолучківської територіальної громади. Вартість ділянки становить понад 703 тис. грн.

Раніше Мукачівський районний суд виніс рішення, визнавши недійсним наказ обласного управління Держгеокадастру та скасувавши державну реєстрацію права власності громадянина на земельну ділянку. Причиною цього став встановлений факт повторного використання особою права на безоплатне отримання землі у власність для ведення особистого селянського господарства.

Відповідач оскаржив це в апеляційному порядку, однак Закарпатський апеляційний суд залишив в силі рішення суду першої інстанції. Вказані рішення суду скерували до державного реєстратора, який припинив право власності на земельну ділянку. Таким чином прокуратурі вдалося повернути землю громаді і в законному порядку довести, що громадянин одержав її неправомірно.Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар