Поліція Мукачева опублікувала інформацію для громадян

травня 12 / 2022

Від початку воєнних дій на території України Закарпаття стало прихистком для багатьох вимушено переселених українців. Поліцейські регіону докладають максимум зусиль для безпеки кожного жителя краю, а також звертають увагу громадян на дотриманні ними всіх необхідних правил для захисту від будь-яких шахрайських дій зловмисників.

Серед зафіксованих та розслідуваних поліцейськими наразі справ — махінації, пов’язані з орендою житла, в яких потерпілими є здебільшого жителі інших областей. Шукаючи житло серед інтернет-оголошень, вони перераховували завдаток за оренду на вказаний в оголошенні банківський рахунок, проте після цього зв’язок з "орендодавцями" зникав.Крім того, як розповіли "PMG.ua" у Мукачівському районному управлінні поліції, слідчі та співробітники кіберполіції області розслідують кримінальні справи, що стосуються шахрайств із банківськими картками громадян. Ідеться про випадки, коли невідомі телефонують, видаючи себе за співробітників банку. Після виконання вказівок телефонних аферистів з карток потерпілих зникають кошти.

Поліція рекомендує громадянам звертатися тільки до перевірених агентів з нерухомості або домовлятися про розрахунок за житло лише в момент заїзду, а також не надавати телефоном жодних відомостей про свої банківські рахунки і всі операції з картками проводити у найближчих відділеннях банку.
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар