Міністр охорони здоров’я називає чергову хвилю спалаху захворюваності на COVID-19 пандемією невакцинованих

вересня 21 / 2021

98,1% випадків захворювання на коронавірус від липня по вересень в Україні виявили в неімунізованих осіб.
Схожа ситуація спостерігається і в Закарпатті. Про це повідомляє перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький.
«Перший випадок недуги в особи, котра зробила щеплення, медики зафіксували у червні.
Від червня до середини вересня зареєстровано нових 1513 випадків захворювання на ковід, з них імунізованими були 44 особи, що становить 2,9%.
Із 44 хворих лише 8 пацієнтів були госпіталізовані у заклади охорони здоров’я, переважно це особи старшого віку», – прокоментував Мирослав Білецький.
За його словами, такі цифри - яскраве підтвердження того, що вакцини діють, захищають, позбавляють від тяжкого перебігу хвороби і смерті.
«Попереду нелегкий осінньо-зимовий період. На початковій фазі чергової хвилі динаміка захворюваності є більш стрімкою, ніж це було у лютому-березні.
Ми можемо закритися вдома, ізолюватися від усього світу. Щоб працювати, навчатись і, зрештою, пережити цей час у доброму здоров’ї, нам варто скористатися дієвим способом захисту – вакцинуватися. Це захистить вас, ваше оточення, сприятиме виробленню колективного імунітету і в підсумку допоможе подолати пандемію, щоб врешті перегорнути цю сторінку історії», – зазначив перший заступник очільника краю.
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...


Залишити Коментар