Всі іноземці, які порушили строк перебування на території України, звільнялися від відповідальності - Офіційно від прикордонників

серпня 04 / 2021

Закарпатські прикордонники в мережі фейсбук, повідомляють, про те, що 7 серпня набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України від 21 липня 2021 р. № 757 «Про внесення змін до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2020 р. № 259».
Внесеними змінами скасовується норма постанови Кабміну, відповідно до якої всі іноземці, які порушили строк перебування на території України в період або внаслідок установлення карантину, звільнялися від адміністративної відповідальності за ст. 203 КУпАП.
Після набрання чинності постановою, з 7 серпня 2021 року, звільнення від адміністративної відповідальності стосуватиметься виключно тих іноземців, які не мали змоги виїхати за межі України або не змогли звернутися до відповідних органів/підрозділів ДМС із заявою про продовження строку перебування в Україні з обставин, спричинених установленими обмеженням в умовах карантину.
Нагадуємо, що санкція статті 203 КУпАП визначає застосування штрафу у розмірі від 1 700 грн до 5 100 грн.
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар