«Закарпатгаз Збут» звернувся до споживачів із повідомленням

травня 14 / 2021
«Закарпатгаз Збут» звернувся до споживачів із повідомленням

«Річний», «Місячний» чи «Рівномірний платіж» – клієнти ТОВ «Закарпатгаз збут» можуть обрати вигідний для себе тариф.

ТОВ «Закарпатгаз Збут» підготувало для своїх клієнтів кілька цікавих комерційних пропозицій.

Серед них — тарифи:

«Твій газ Річний» (базова пропозиція постачальника)
«Твій газ Рівномірний платіж»
«Твій газ Місячний»
«Твій газ На зиму».

Згідно з постановою НКРЕКП, з 1 травня всі побутові споживачі за замовчуванням переведені на річний тариф з фіксованою ціною.

«Ціна газу в межах тарифу «Твій газ Річний» — 7,99 гривень за кубометр і вона не може бути збільшена до 30 квітня 2022 року. Цей тариф дозволить не перейматися стрибками цін і спокійно споживати природний газ впродовж 12 місяців», — зазначила директорка ТОВ «Закарпатгаз Збут» Людмила Сібулатова.

«Твій газ Рівномірний платіж»

Цей тариф дозволяє розподілити фінансове навантаження на сімейний бюджет рівномірно протягом року. Річний обсяг споживання клієнта множиться на зафіксовану на рік ціну і споживач щомісяця сплачує рівні частини від отриманої суми. «Твій газ Рівномірний платіж» сподобається тим клієнтам, які прагнуть прогнозованих платежів за газ і хочуть уникнути великих сум у платіжках під час опалювального сезону. З 1 травня ціна у тарифі «Твій газ Рівномірний платіж» складає 7,99 грн за кубометр.

«Твій газ Місячний»

Цей тариф підійде тим клієнтам, які звикли постійно стежити за зміною ціни. Тариф дозволяє споживачам оперативно реагувати на сезонні зміни на ринку газу. Ціна на газ в тарифі «Місячний» залежатиме від ситуації на ринку і встановлюватиметься щомісяця. З 1 травня 2021 року ціна у тарифі «Твій газ Місячний» складає 7,99 грн за кубометр.

«Твій газ На зиму»

Тариф «Твій газ на Зиму» — це продовження традиційної акції «Твоя енергонезалежність», яка дозволяє споживачам створити власний газовий запас на опалювальний сезон. Споживач має можливість придбати блакитне паливо заздалегідь за літніми цінами і споживати його впродовж опалювального сезону.

В цьому сезоні сплатити за свій газовий запас можна буде розстрочку. Детальні умови – очікуйте незабаром.

Як змінити тариф?

Спроживачі можуть змінити тариф, звернувшись до менеджерів ТОВ «Закарпатгаз Збут». Вони проконсультують щодо умов кожного тарифу та допоможуть швидко та легко змінити тариф на той, що буде для клієнтів більш вигідним.

Також змінити тариф можна, завітавши у центр обслуговування клієнтів з паспортом та ідентифікаційним кодом. Телефон контакт центру – (0312) 42-47-04.

Щоб змінити тариф онлайн, заповніть заявку на сайті ТВІЙ ГАЗЗБУТ або замовте дзвінок від менеджерів ТОВ «Закарпатгаз Збут» https://zk.gaszbut.com.ua/ua/gas-supply/special-offer/id/zminiti-tarif-41366 .

Також можна завантажити Заяву-приєднання з сайту ТОВ «Закарпатгаз Збут» за посиланням https://zk.gaszbut.com.ua/ua/gas-supply-agreement/id/tipovij-dogovir-postachannja-prirodnogo-gazu-pobut-41310, заповнити її та надіслати поштою [email protected]

«Закарпатгаз Збут»
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар