Дострайкувались: В Чопі запрацювали ресторани та кафе

вересня 16 / 2020
Дострайкувались: В Чопі запрацювали ресторани та кафе

Ресторани та кафе почали працювати в Чопі від сьогодні. Це вирішили на позачерговому засіданні місцевої комісії з надзвичайних ситуацій. Про це розповів заступник голови комісії Ігор Гіжан. Школи та дитячі садочки залишають закритими.

Заступник голови комісії ТЕБ та НС Ігор Гіжан розповів, що комісія прийняла рішення звернутися до КМУ з проханням вважати Чоп не окремо як адміністративну одиниці для COVID-19, а разом з Ужгородським районом.

«Школи й дитячий садочок закриті. Комісія ТЕБ та НС закликала громадські заклади дотримуватись максимально можливих заходів карантинної безпеки, санітарії і так далі. Дали можливість працювати тим, хто працює з продуктами харчування та з речами першої необхідності», — пояснив Ігор Гіжан.

Жителька м. Чоп Євгенія Чижмар сказала, що сьогодні в місті працюють магазини та кав’ярні, люди заходять по одному. У кав’ярнях працюють тераси.«Поки домовилися на цьому й подали звернення до КМУ з проханням збільшити граничну допустимість, за якою міста входять у червону зону, саме для населення до 10 000 мешканців», — пояснила Євгенія.

Речниця Нацполіції Закарпаття Ганна Дан сказала, що правоохоронці будуть перевіряти дотримання встановлених карантинних обмежень в місті Чоп.

«Звичайно, поліція діятиме тільки виключно в межах своїх повноважень і відповідно до закону. Тобто, у разі виникнення порушень карантинних обмежень на фізичних осіб чи підприємців, будуть складати адміністративні протоколи за ст. 44-3 КУпАП. Відповідно до санкції вказаної статті, порушникам загрожує штраф від 17 тисяч гривень», — сказала речниця.

Нагадаємо, напередодні жителі Чопа зібралися на мітинг з вимогою відмінити карантинні обмеження червоної зони для їхнього міста. Там, згідно з рішенням Державної комісії з надзвичайних ситуацій, з 14 вересня мали посилили заборони, зокрема, закрити школи та садки, припинити роботу громадського транспоруту, кафе та ресторанів. Такий поділ на карантинні зони триватиме протягом 14-ти днів.
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар