Віталій Любка представив нових директорів у Великопаладському та Вилоцькому закладах

вересня 04 / 2020
Віталій Любка представив нових директорів у Великопаладському та Вилоцькому закладах

4 вересня 2020 року відбулося представлення нових очільників закладів освіти у Виноградівському районі – переможців конкурсу на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти.
Колективам новопризначених керівників представив голова Виноградівської районної ради Віталій Любка. Присутніми на зустрічі були також заступник голови районної ради Адальберт Сверенко, керівник Центру з обслуговування закладів освіти Юрій Свищо, депутат райради Юлій Болаж, голова Асоціації сільських та селищних голів району Валентин Товт, голова Вилоцької селищної ради Степан Ковач, Великопаладський голова села Венцел Біров.
Так у "Великопаладській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Жігмонда Моріца – заклад дошкільної освіти" директором призначена Теремта Інна Михайлівна – мешканка с. Пийтерфолво, яка до цього часу керувала Великопаладською дитячою юнацькою школою мистецтв.
У "Вилоцькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2" директором стала Сіладі Яна Іванівна – мешканка селища Вилок, вчитель історії цієї школи.
На посаду директорів вони були призначені за результатами конкурсного відбору. Тож за поданням конкурсної комісії та відповідно до розпорядження голови райради з ними укладено контракт.
У своєму вітальному слові голова ради відзначив, що на директора школи покладається велика роль щодо вдосконалення та розвитку закладу освіти, підвищення якості освіти, тому побажав керівникам успішної праці, невичерпних сил та енергії, взаєморозуміння з колегами задля подальшого процвітання закладів освіти. Також подякував колишнім очільникам за відданість своїй справі.

Віталій Любка представив нових директорів у Великопаладському та Вилоцькому закладах

Віталій Любка представив нових директорів у Великопаладському та Вилоцькому закладахВиноградівська районна рада
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар