Відновлено пропускні операції у пунктах пропуску " Малий Березний" та " Малі Селменці"

червня 01 / 2020
Відновлено пропускні операції у пунктах пропуску " Малий Березний" та " Малі Селменці"

Сьогодні з 01.01 відновлено функціонування пунктів пропуску «Малий Березний - Убля» та з 09.00 «Малі Селменці - Вельке Слеменце» на кордоні зі Словаччиною.
Наголошуємо, що наразі діють тимчасові обмеження у пропуску іноземців на територію України. Дозволяється в'їзд лише певних категорій іноземних громадян (детальніше за посиланням https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-timchasove-obmezhennya-peretinannya-derzhavnogo-kordonu-spryamovane-na-zapobigannya-poshirennyu-na-teritoriyi-ukrayini-gostroyi-respiratornoyi-hvorobi-covid-19-287140320).
Також нагадуємо, що Прикордонна поліція Словаччини тимчасово дозволяє в’їзд на свою територію лише тим іноземцям, які мають дозвіл на тривале перебування або транзит, або ж особам, щодо яких було зроблено виключення відповідним міністерством. Також подорожнім, які прямують на в'їзд у Словаччину, радять завчасно завантажувати додаток «Розумний карантин» https://korona.gov.sk/uk/. У разі відсутності можливості використання цього додатку, усі, хто прямує на в’їзд у Словаччину, відправляються на обов’язкову обсервацію.
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...