У Великоберезнянській ДПІ нагадують громадянам про можливість скористатися правом на отримання податкової знижки

червня 18 / 2024
У Великоберезнянській ДПІ нагадують громадянам про можливість скористатися правом на отримання податкової знижки

Фахівці Великоберезнянської ДПІ Головного управлінні ДПС у Закарпатській області нагадують громадянам, які мають право на податкову знижку, про те, що вони можуть подати декларацію до 31 грудня 2024 року.

Податківці звертають увагу, що податкова знижка надається виключно фізичним особам, які не є суб’єктами господарювання. Фактично, це документально підтверджена сума витрат громадянина у зв’язку з придбанням товарів, робіт або послуг упродовж одноро року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного у вигляді заробітної плати.

Податкова знижка надається виключно резиденту України, який має реєстраційний номер облікової картки платника податку, фізичній особі, яка через свої релігійні переконання відмовилась від прийняття обліком картки платника податків і має про це відмітку у паспорті.

Податкову декларацію платникам необхідно подавати до податкового органу за місцем своєї податкової адреси.

На сьогодні громадяни мають можливість подати таку декларацію не відвідуючи податкову інспекцію, а скориставшись «Електронним кабінетом платника».

Слід врахувати, що скористатися правом на нарахування податкової знижки можна лише за витратами попереднього року. На наступний рік це право не переноситься.

За матеріалами Великоберезнянської ДПІ
ГУ ДПС у Закарпатській області
Категорія : Економика


Залишити Коментар